Prezentacija
| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Boja proizvoda | Plava |
| Funkcionalnost | Punjenje |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Snaga | 100W |
Prodajni paket
| Pakovanje | Blister |
Imate nalog?
Prijavite se kako biste brže završili narudžbinu.
0.00 RSD
Na stanju
Nismo mogli da učitamo dostupnost za preuzimanje
Primite vašu narudžbinu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je tu da vam pomogne.
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Pogledaj više







| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Boja proizvoda | Plava |
| Funkcionalnost | Punjenje |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Snaga | 100W |
| Pakovanje | Blister |



As iz rukava
Želiš da napajaš u najkraćem mogućem roku jedan, dva ili tri uređaja istovremeno? Sa ovim kablom ćeš imati savršeno iskustvo.
100% baterija dok trepneš
Još nisi našao kabl koji te u potpunosti zadovoljava? Izaberi ovaj i primetićeš kako procenat baterije brzo raste!
Specifikacije:
Materijali: najlon, aluminijumska legura;
Priključci: 2x Type-C, Lightning, Micro-USB;
Snaga Type-C: 100W;
Snaga Lightning: 20W;
Snaga Micro-USB: 18W;
Brzina prenosa podataka: 480mbps;
Izlazna struja Type-C: 6A;
Izlazna struja Lightning: 2.4A;
Izlazna struja Micro-USB: 2A;
Dužina kabla: 1.5m.

Alternativni proizvodi
Možda će vam se svideti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji