Prezentacija
| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Opseg proizvoda | C7-03 |
| Dužina kabla | 1.2m |
| Snaga | 100W |
Prodajni paket
| Pakovanje | Blister |
| Sadržaj | Kabl |
| Stanje proizvoda | Novo |
Imate nalog?
Prijavite se kako biste brže završili narudžbinu.
| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Opseg proizvoda | C7-03 |
| Dužina kabla | 1.2m |
| Snaga | 100W |
| Pakovanje | Blister |
| Sadržaj | Kabl |
| Stanje proizvoda | Novo |



Standardna stopa USB 2.0 kabla
Pored funkcije punjenja, kabl takođe omogućava prenos podataka sa neverovatnim brzinama za brzu sinhronizaciju tvojih uređaja.
Aluminijum & najlon
Ovaj kabl je napravljen od kvalitetnih materijala da pruži superiornu otpornost na habanje, oštećenja i pomeranja.
Specifikacije:
Materijali: TPE, aluminijum, najlon;
Tip konektora: Type-C;
Snaga: 100W;
Maksimalna struja: 5A;
Dužina: 1.2m;
Težina: 42g;
Certifikati: CE, RoHS, FCC, EAC;
USB standard: 2.0 480Mbps;
Protokoli: PD (Power Delivery), QC (Qualcomm Quick Charge).
