Prezentacija
| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Dužina kabla | 1m |
| Snaga | 100W |
Prodajni paket
| Pakovanje | Blister |
| Stanje proizvoda | Novo |
Imate nalog?
Prijavite se kako biste brže završili narudžbinu.
0.00 RSD
- 41%
Na stanju
Nismo mogli da učitamo dostupnost za preuzimanje
Primite vašu narudžbinu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je tu da vam pomogne.
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Pogledaj više







| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Dužina kabla | 1m |
| Snaga | 100W |
| Pakovanje | Blister |
| Stanje proizvoda | Novo |



Brzo punjenje
Sa snagom od 100W, kabl je odlično rešenje za brzo punjenje tvog telefona ili laptopa.
Stabilan i brz prenos podataka
Prenesi velike fajlove između laptopa i telefona bez prekida ili gubitka signala.
Specifikacije:
Mufe: Type-C na Type-C;
Snaga: 100W;
Brzina prenosa podataka: 480Mbps;
Dužina kabla: 1m.

Alternativni proizvodi
Možda će vam se svideti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji