Prezentacija
| Pribor | Kabl |
| Povezivanje | USB-A - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Dužina kabla | 1m |
| Snaga | 15W |
Prodajni paket
| Pakovanje | Bulk |
| Sadržaj | Kabl |
| Stanje proizvoda | Novo |
Imate nalog?
Prijavite se kako biste brže završili narudžbinu.
0.00 RSD
Niska zaliha
Nismo mogli da učitamo dostupnost za preuzimanje
Primite vašu narudžbinu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je tu da vam pomogne.
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Pogledaj više



| Pribor | Kabl |
| Povezivanje | USB-A - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Dužina kabla | 1m |
| Snaga | 15W |
| Pakovanje | Bulk |
| Sadržaj | Kabl |
| Stanje proizvoda | Novo |

Alternativni proizvodi
Možda će vam se svideti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji