Prezentacija
| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Opseg proizvoda | US334 Ugao |
| Dužina kabla | 1m |
| Snaga | 100W |
Prodajni paket
| Pakovanje | Blister |
| Sadržaj | Kabl |
| Stanje proizvoda | Novo |
Imate nalog?
Prijavite se kako biste brže završili narudžbinu.
| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Opseg proizvoda | US334 Ugao |
| Dužina kabla | 1m |
| Snaga | 100W |
| Pakovanje | Blister |
| Sadržaj | Kabl |
| Stanje proizvoda | Novo |



Napuni brzo svoje uređaje!
Naruči sada kabl za brzo punjenje i odmah napuni svoj telefon. Svaki minut je važan! Izaberi kabl sa brzim punjenjem.
Igraj se ceo dan!
Instaliraj omiljenu igru na pametni telefon i pobedi u svakoj rundi. Možeš bez problema napuniti telefon uz pomoć Type-C kabla. L oblik konektora neće predstavljati nelagodnost.
Specifikacije:
Materijali: najlon, aluminijum;
Konektori: 2x Type-C;
Snaga: 100W;
Izlazna struja: 5A;
Brzina prenosa podataka: 480Mbps;
Dužina kabla: 1m.
