Prezentacija
| Boja proizvoda | Crna |
| Interna memorija | 256GB |
| Model | iPhone 17 |
| Tip telefona | Smartfon |
Prodajni paket
| Pakovanje | Blister |
| Stanje proizvoda | Novo |
Imate nalog?
Prijavite se kako biste brže završili narudžbinu.
| Boja proizvoda | Crna |
| Interna memorija | 256GB |
| Model | iPhone 17 |
| Tip telefona | Smartfon |
| Pakovanje | Blister |
| Stanje proizvoda | Novo |

iPhone 17 donosi veći i svetliji Super Retina XDR ekran od 6,3" sa ProMotion, inovativnu prednju kameru Center Stage i novi brzi čip A19 za veliki podsticaj u svakodnevnim performansama i autonomiji. Sa Ceramic Shield 2 na prednjoj strani za tri puta veću otpornost na ogrebotine i smanjeni odsjaj, iPhone 17 je napravljen da traje i izgleda dobro napolju, sa maksimalnom svetlošću do 3000 nits.
Nova prednja kamera Center Stage koristi kvadratni senzor od 18MP za šire vidno polje i selfije i video zapise veće rezolucije. Pravi selfije pejzaže držeći telefon uspravno, zadrži sve u kadru za grupne fotografije i snimaj ultra-stabilizovani 4K HDR video. Dual Capture ti omogućava da istovremeno snimaš pomoću prednje i zadnje kamere.
Na zadnjoj strani, sistem Dual Fusion od 48MP kombinuje glavnu Fusion kameru od 48MP sa optičkim Telephoto 2x, plus Ultra Wide Fusion od 48MP koji pruža do četiri puta veću rezoluciju prethodne generacije za široke scene i detaljne makro snimke. Stilovi fotografija sledeće generacije (uključujući novi Bright stil u iOS 26) i Cinematic/Action modovi čine da fotografije i video zapisi izgledaju profesionalno sa minimalnim naporom.
Pokretan A19 čipom sa 6 jezgara CPU, 5 jezgara GPU i Apple Neural Engine, iPhone 17 omogućava glatko igranje igara, brže uređivanje i Apple Intelligence funkcije na uređaju. Efikasan dizajn i upravljanje energijom u iOS 26 pružaju autonomiju za ceo dan i do 30 sati reprodukcije video zapisa i brzo punjenje do 50% za oko 20 minuta sa kompatibilnim USB-C adapterom velike snage. Novi bežični čip N1 omogućava Wi-Fi 7, Bluetooth 6 i Thread za bržu i pouzdaniju konektivnost.
Ključne specifikacije:| Technical details | |
| Original model name | iPhone 17 |
| Launch date | 2025 |
| Processor | |
| Processor model | A19 |
| Processor family | Apple |
| Processor cores | 6 |
| Coprocessor | |
| Coprocessor cores | 16 |
| Coprocessor model | Neural Engine |
| Efficient cores | 4 |
| Performance cores | 2 |
| Neural processor unit (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Display | |
| Contrast ratio (typical) | 2000000:1 |
| Display diagonal | 16 cm (6.3") |
| Display brightness | 1000 cd/m |
| Display resolution | 2622 x 1206 pixels |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Pixel density | 460 ppi |
| Fingerprint resistant | |
| Panel type | OLED |
| Screen shape | Flat |
| Brand specific technologies | Always-on display, Dynamic Island, ProMotion |
| Display brightness (min) | 1 cd/m |
| Display glass type | Ceramic Shield 2 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | |
| Oleophobic coating | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Maximum display brightness (HDR) | 1600 cd/m |
| Maximum display brightness (Outdoor) | 3000 cd/m |
| Display technology marketing name | Super Retina XDR |
| Ports & interfaces | |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB version | 2.0 |
| USB port | |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 177 g |
| Package weight | 336 g |
| Height | 149.6 mm |
| Width | 71.5 mm |
| Depth | 7.95 mm |
| Package depth | 168.4 mm |
| Package height | 27.1 mm |
| Package width | 89.5 mm |
| Energy management | |
| USB Type-C charging port |
|