Prezentacija
| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Opseg proizvoda | Cafule |
| Dužina kabla | 2m |
| Snaga | 60W |
Prodajni paket
| Pakovanje | Blister |
| Sadržaj | Kabl |
| Stanje proizvoda | Novo |
Imate nalog?
Prijavite se kako biste brže završili narudžbinu.
0.00 RSD
Niska zaliha
Nismo mogli da učitamo dostupnost za preuzimanje
Primite vašu narudžbinu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je tu da vam pomogne.
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Pogledaj više




| Pribor | Kabl |
| Uvlačivi kabl | Ne |
| Povezivanje | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crn |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Opseg proizvoda | Cafule |
| Dužina kabla | 2m |
| Snaga | 60W |
| Pakovanje | Blister |
| Sadržaj | Kabl |
| Stanje proizvoda | Novo |
Baseus o marca de top pentru accesorii de telefon - am mai comandat si alte produse de la aceasta marca si sunt mega multumit
ok. recomand, dupa 1 an si nici o problema compatibil s21 u
super misto, lung, rezistent. il am deja de aproape un an, rezista impecabil. calitatea BASEUS e evidenta.
prea misto, am luat o bucata acu' ceva luni. foarte rezistent si facut cu materiale de calitate. asa ca am mai luat inca doua bucati recent sa am de rezerva. recomand si lungimea de 2M, iti da o altfel de libertate. oricum, Baseus e ce trebuie la accessori.
Usb c to usb c, perfect, merge fast charge.
Alternativni proizvodi
Možda će vam se svideti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji