Prezentacija
| Pribor | Adaptor |
| Povezivanje | USB-C - 3.5mm |
| Boja proizvoda | Siva |
| Funkcionalnost | Audio |
| Opseg proizvoda | AV161 |
| Dužina kabla | 0.15m |
Prodajni paket
| Pakovanje | Blister |
| Sadržaj | Adaptor |
| Stanje proizvoda | Novo |
Imate nalog?
Prijavite se kako biste brže završili narudžbinu.
0.00 RSD
Na stanju
Nismo mogli da učitamo dostupnost za preuzimanje
Primite vašu narudžbinu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je tu da vam pomogne.
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Pogledaj više



| Pribor | Adaptor |
| Povezivanje | USB-C - 3.5mm |
| Boja proizvoda | Siva |
| Funkcionalnost | Audio |
| Opseg proizvoda | AV161 |
| Dužina kabla | 0.15m |
| Pakovanje | Blister |
| Sadržaj | Adaptor |
| Stanje proizvoda | Novo |

Brzo stiglo.
Sve je odlično .
Alternativni proizvodi
Možda će vam se svideti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji